WhatsApp Destek Hattı : 0850 303 64 99

URBAN Care Style Guide Lock N Roll Heat Spray 200 ml

29,90 TL
Barkod 8680690701870
Marka Urban Care
Tahmini Kargo Süresi 24 Saatte Kargo'da !
Marka Urban Care
Ürün Türü Sprey
Ürün Özelliği ekstra güçlü tutuş
Ürün Miktarı 200 ML
Ürün Açıklaması
URBAN Care Style Guide Lock N Roll Heat Spray 200 ml Detaylar URBAN STYLE GUIDE LOCK N ROLL HEAT GAZSIZ SAÇ SPREYİ Ürün Açıklaması Urban Style Guide Lock N Roll Heat Gazsız Saç Spreyi 200 ml saç şekillendirici ürünler arasında gazsız oluşuyla öne çıkıyor. Isıya dayanıklı formülü sayesinde yüksek ısıyla çalışan saç bakım ürünlerinin saçlara verebileceği zararların önüne geçmeye yardımcı oluyor ve ekstra tutuş sağlıyor. Ürün Özellikleri · Güçlü tutuş sağlayan Urban Care Style Guide Lock N Roll Heat Gazsız Saç Spreyi üstün saç şekillendirici özelliğiyle günlük saç bakımının yanı sıra saçlarına özel formlar vermek isteyenlerin işini kolaylaştırıyor. · Güçlü ve sert bir görüntü vadeden ürün saç şeklinin nemli ve sıcak havalarda bile bozulmadan korunmasını sağlıyor. · Urban Style Guide Lock N Roll Heat Gazsız Saç Spreyi 200 ml içinde bulunan Keratin Complex sayesinde saçlara bakım yapıyor. · Ürün aynı zamanda UV ışınlarına karşı saçları koruyor. · 200 °C’ye kadar dayanıklıdır, ayrıca saçları yüksek ısılara karşı korur. Böylelikle saçlar şekillenirken ısıdan zarar görmez.
 
 
 
Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.