WhatsApp Destek Hattı : 0850 303 64 99

Ruko Maio 1932-3 Boş Kap Tankini

89,90 TL
171,88 TL
%48 İNDİRİM
Barkod 1000000015447
Marka Ruko Maio
Tahmini Kargo Süresi 24 Saatte Kargo'da !
Renk
Ürün Açıklaması

Su Tutmayan Özel Kumaştan Üretilmiştir. 

İnsan Sağlığına Zarar Verici Hiçbir Materyal Bulunmamaktadır

Su İtme Özelliği Sayesinde Yüzmenin Keyfini Yaşayacaksınız.

Ruko Maio Mayolarında 1.Sınıf Kumaş ve 1.Sınıf İşçilik İle Üretilmiştir.

MAYO UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM ÖNERİLERİ

Mayonuzu Her Kullanım Sonrası Elle Ilık Su Ve Beyaz Sabun İleYıkayınız. Güneş Kremi Yağı, Güneş Sütü vb. Tüm Kozmetiklerden Arındığına Emin Olunuz.

Mayonuzu Yıkarken Çamaşır Makinesi, Sıcak Su, Deterjan, Çamaşır Suyu ve Diğer Ağartıcı Temizlik Maddelerini Kullanmayınız.

Kuru Temizleme İşlemi Yaptırmayınız Birden Fazla Renklileri Islak Olarak Bekletmeyiniz.

Direkt Güneş Işığında Değil Gölgede ve Tersinden Sererek Kurutunuz. Ütülemeyiniz.

Mayo Modellerinde Şıklığı ve Rahatlığı Bir Arada Bulacaksınız.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.