Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Palette Natural Colors 10.0 Açık Papatya Saç Boyası 2'li Set

27,90 TL
29,90 TL
%7 İNDİRİM
Barkod 3838824346632
Marka Palette
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-3 gün
Ürün Açıklaması

Palette Natural Colors 10.0 Açık Papatya Saç Boyası 2'li Set

 

Keratin kompleksi içeren yepyeni bakım maskesi sayesinde 3’lü etki sağlayan derinlemesine bakım &muhteşem renk sonucu

YOĞUN RENK SONUÇLU VE KALICI SAÇ BOYASI

Sarı tonlarda bile yoğun renk elde etme
%100'e kadar beyaz kapama*
-Maksimum parlaklık
2 kat yoğun bakım için keratin maskesi içerikli

YOĞUN BAKIM & YÜKSEK SEVİYEDE KORUMA

Keratin kompleksi içeren yepyeni bakım maskesi sayesinde 3’lü etki sağlayan derinlemesine bakım yapar ve muhteşem renk sonucu verir. Saçı derinden yapılandırır. Nemlendirir. Esneklik ve pürüzsüz doku sağlar. Saça parlaklık verir.

KULLANIMLA İLGİLİ ÖNERİLER

Bu kutuda tüp krem boya, oksidan losyon şişesi, eldiven ve Keratin içeikli bakım maskesi bulunuyor.
Ürünü kullanmadan önce güvenlik talimatlarını dikkatle okuyunuz.
Daha önce saç boyama ürünleri kullanmış olsanız bile, her saç boyama ürünü kullanımından 48 saat önce alerji uyarı testi yapınız.
Eğer saçınız çene hizasında ya da daha uzunsa ve ilk uygulamayı gerçekleştirecekseniz, 2 kutu Palette Yoğun Göz Alıcı Renkler uygulamanız tavsiye edilir.
Palette Yoğun Göz Alıcı Renklerin her 4 haftada bir yeniden uygulanmsaı önerilir. Saç bu süre içerisinde yaklaşık 1 cm uzar.
*Belirli renklerde %100 beyaz kapama

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.