Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Neutrogena Visibly Clear Pembe Greyfurt Yağsız Nemlendirici 50 ml

27,90 TL
39,90 TL
%30 İNDİRİM
Barkod 3574661543666
Marka Neutrogena
Renk
Ürün Açıklaması
 Neutrogena Visibly Clear Pembe Greyfurt Yağsız Nemlendirici 50 ml
 
Ferahlatıcı pembe greyfurt kokulu formülü ile cildinizi nemlendirir, pürüzsüzleştirir ve canlandırır.
Nemlendirir :
Yağsız, hafif formülü 24 saat nemlendirme sağlar. 
Pürüzsüzleştirir : MicroClear teknolojisi, günlük düzenli kullanımla sivilcelerin azalmasına ve yeni sivilce oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.
Canlandırır :
 Pembe greyfurt aroması duyularınızı harekete geçirir ve cildinizi ferahlatır.
Neutrogena Pembe Greyfurt Nemlendirici Bakım Kremi Kullanımı ;
 
Her sabah ve akşam, kremi yüzünüze ve boynunuza yayarak uygulayın. Göz ile temasından kaçının, temas etmesi halinde bol su ile yıkayın. 
 
 
Kalitenin ve ucuzluğun adresi Kozmodiva'da tüm Neutrogena ürünlerini bulabilir, indirimli fiyatları ile hemen sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.