Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Maybelline Volum Express Rocket Ekstra Siyah Maskara 9,6 ml

49,90 TL
99,90 TL
%50 İNDİRİM
Barkod 30101692
Marka Maybelline
Ürün Açıklaması

Maybelline New York Maskara Volume Express Rocket Very Black Özellikleri

  • Kirpiklere yoğun hacim ve uzunluk katarak takma kirpik etkisi verir.
  • Kısa sivri silikonlarla donanan, roket şeklinde bir fırçaya sahiptir.
  • Fırçasındaki kalın ve şekilli yapı sayesinde kirpiklere en dolgun görünüşü kazandırır.
  • Kalıcı etkisiyle her hareket ve darbeye karşı gün boyu akma yapmadan kirpiklerinizde kalabilir.
  • Sade günlük makyajdan, buğulu gece makyajına kadar her anda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Maskara Nasıl Kullanılmalıdır?

Tüpünden çıkarılan fırçayı, kirpiklerinizin dibinden yukarıya doğru zikzak hareketlerle bastırarak uygulayınız. İkinci kat maskarayı sürmek içinse henüz uygulanan katın kuruması bekleyiniz.

Maskara Kullanmanın Püf Noktaları

Maskara kullanırken, tüpünden çıkardığınız fırçanın üzerindeki fazlalıkları, topakları temizleyiniz. Aksi takdirde, uyguladığınızda kirpikleriniz üzerinde minik pıhtılar bırakacaktır. Maskaranın kapağını açarken, fırçayı tüpün içine pompalamanız yanlıştır çünkü bu şekilde maskaranız hava alacaktır. Fırça, direkt olarak çıkarılmalıdır.

Makyajda Maskaranın Önemi

Maskarayla tamamlanmayan bir makyaj, eksik kalmış demektir. Çünkü maskara; kirpiklere şekil vermesi ve kirpikler üzerindeki far ve benzeri kalıntıları temizlemesi açısından makyajın tamamlayıcı unsurudur.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.