Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

L'Oréal Paris Unlimited Kaldırma Etkili Siyah Maskara 7,4 ml

89,90 TL
179,90 TL
%50 İNDİRİM
Barkod 3600523463664
Marka Loreal Paris
Ürün Açıklaması

L'Oréal Paris Unlimited Maskara açıklaması:

Delici bakışlarınızla süslenmiş dolgun kirpiklerinizle uzun yıllar boyunca adınızdan söz ettirmek istiyorsanız Loreal Paris Unlimited Siyah Maskara’nın kirpiklerde lifting etkisi yaratan benzersiz formülüyle tanışmanızın tam zamanı. Göz makyajının alametifarikası olan maskara, L'Oréal ile bambaşka bir kimliğe bürünüyor. Lifting etkili ürün, kirpikleri limitlerin ötesine taşıyor. Makyaj sektöründeki oyunun kurallarını yeniden yazan L'Oréal Paris Unlimited Siyah Maskara, ulaşılabilir güzellik kavramını kadınlarla tanıştırıyor.

L'Oréal Paris Unlimited Maskara Özelliği

  • Lifting etkili formülüyle hayallerinizi süsleyen kalkık ve uzun kirpiklere ulaşmanıza yardımcı oluyor.
  • Bükülebilir çift açılı fırçasıyla kolay uygulamaya imkân sağlıyor.
  • Eşsiz bir tasarıma sahip konik fırça yapısı sayesinde en kısa kirpiklere bile kolayca ulaşarak hacim veriyor.

L'Oréal Paris Unlimited Maskara Uygulama Şekli

  • Makyajın etkisini maksimuma çıkarmaya yarayan maskara fırçasını kirpiklerinizi diplerinden itibaren zigzag hareketlerle uygulayın.
  • Gözlerinizin daha çekik bir görüntüye sahip olmasını arzu ediyorsanız rimeli dış uç kısımlara doğru daha yoğun olarak kullanmalısınız.
Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.