Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

L'Oréal Paris True Match Cilt Bakım Etkili Fondöten 2.R/2.C Rose Vanilla 30 ml

82,90 TL
165,90 TL
%50 İNDİRİM
Barkod 3600522862482
Marka Loreal Paris
Ürün Açıklaması

L'Oréal Paris True Match Fondöten Ürün Açıklaması:

Pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm için makyaj unsurları arasında fondöten özel bir yer tutar. Bir fondötenden mükemmel kapatıcılığın yanı sıra ince ve hafif bir doku ve cildi yağlandırmayan özel bir formül beklenir. Loral Paris tarafından geliştirilen bu ürün ciltte yağlı bir görüntü oluşturmadan tüm yüz rengini eşitliyor, leke ve farklı tonları mükemmel şekilde kapatarak makyajı tamamlamaya fırsat veriyor.

L'Oréal Paris True Match Fondöten Özellikleri:

  • Kolayca sıkılan korumalı şişesiyle satışa sunulmuştur. Dökülmez, saçılmaz. Yalnızca sıktıkça akar.
  • Cilt Bakım Etkili Fondötendir.
  • L'Oréal ParisTrue Match Fondöten 2R2C2K Vanille Rose, son derece pratiktir.
  • Tenin rengine ve dokusuna uyumludur.
  • Makyaj için elverişli ve net bir zemin hazırlar.

L'Oréal Paris True Match Fondöten Kullanım Şekli

  • Bir fondöten süngeri yardımıyla önce burun kenarlarına sonra alın ve çeneye ve ardından tüm yüze uygulanır.
  • Homojen şekilde cilde yayılır.
  • Daha sonra üzerine gerekli makyaj uygulamaları yapılabilir.
  • Kapatıcılığın gücü adına! Vitamin A ve C, buğday tohumu ve üzüm meyve ekstresi içeren blendable fondöten ile süper kahraman pelerininiz daima sırtınızda olacak. Gözeneklerinizi tıkamadan cilt lekelerinizi sorunsuzca kapatan blendable, koku ve parfüm içermemesinin yanında, güneş ışınlarına karşı da koruma sağlayarak etkileyici dokunuşlar yapıyor.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.