Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

L'Oréal Paris True Match Bakım Yapan Fondöten 1.N Ivory 30 ml

82,90 TL
165,90 TL
%50 İNDİRİM
Barkod 3600522862383
Marka Loreal Paris
Ürün Açıklaması

L'Oréal Paris True Match Fondöten Ürün Açıklaması:

Makyaj bir kadının güzelliğini pekiştirmeye yardımcı olan en etkili enstrüman. Tabii doğru yapılırsa… Yıldızları bile kıskandıracak güzellikte pürüzsüz ve doğal bir yüz görünümüne sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi olan Loreal Paris True Match Cilt Bakım Etkili Fondöten 1N Ivory, küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmaya yardımcı olur.

L'Oréal Paris True Match Fondöten Özelliği:

  • Kusurlardan uzak bir ten yaratmak için formüle edilmiş olan fondöten, yeni ve geliştirilmiş pigmentleri sayesinde doğal bir görünüm sunar.
  • İçeriğinde bulunan özel doğal renkli pigmentler, her cilt tonuna uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır.
  • Formülünde bulunan gliserin, E vitamini, B5 vitamini sayesinde cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur.
  • 24 saat süren nemlendirici etkisi sayesinde daha pürüzsüz ve yumuşak bir ten hissi yaratmaya katkı sağlar.
  • İnce yapısı sayesinde gözenekleri tıkamaz, ciltte ağırlık hissi yaratmaz.
  • Doğal kapatıcı etkisine ve pürüzsüz bir bitişe sahiptir.

L'Oréal Paris True Match Fondöten Kullanım Şekli:

  • Cildinizin temiz olmasına dikkat edin.
  • Üründen bir miktar alın ve makyaj süngeri ya da parmaklarınızın yardımıyla cildinize iyice dağıtın.
Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.