Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

L'Oréal Paris Telescopic Maskara Extra Black 8 ml

132,90 TL
Barkod 3600521377024
Marka Loreal Paris
Ürün Açıklaması

 

L'Oréal Paris Telescopic Maskara Extra Black Ürün açıklaması:

Hepimizin makyaj yaparken uygulamayı sevdiği, bizi daha çekici gösterdiğine inandığımız detaylar vardır. Kimileri dudak, kimileri göz makyajıyla öne çıkmayı sever. Göz makyajı sevenler, bakışları belirginleştiren, hacimli bir maskara ile çekici bakışlara sahip olabileceğini bilir. Kirpikleri diplerinden itibaren belirginleştiren özel esnek fırça yapısına sahip Loreal Paris Telescopic Maskara Extra Black, bakışların daha yoğun görünmesi için karbon siyahı pigmentlerle güçlendirilmiştir. Esnek taraklı fırçası kirpikleri tek tek ayırır ve %70’e kadar uzama sağlar. Esnek ve hassas fırçası, kirpikleri kökünden yoğunlaştırır ve 2 kat daha siyah kirpiklere sahip olursunuz.

L'Oréal Paris Telescopic Maskara Extra Black Ürün özelliği:

  • Esnek fırça yapısıyla tek dokunuşta daha aydınlık bakışlar.
  • Teleskopik uzama özelliğiyle tek tek ayrılmış kirpikler.
  • Kaygan formül ile kirpikleri kökten uca kadar %70 uzamış gösterir.
  • Karbon siyahı pigmentleriyle yoğunluk kazandırır.
  • 2 kat daha siyah kirpikler.
  • Gün içinde akma veya bulaşma yapmadığı gibi, makyaj temizleyicilerle de çok kolay bir şekilde çıkar.
  • Lens kullananlar üzerinde oftalmolojik kontrol altında test edilmiştir.

 

L'Oréal Paris Telescopic Maskara Extra Black Kullanım Şekli:

  • Maskaranın fırçasını kirpik diplerine oturtun ve yukarı doğru uygulayın. Dilerseniz iki kat da uygulayabilirsiniz.
Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.