Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

L'Oréal Paris İkisi Bir Arada Paketi

150,00 TL
159,80 TL
%6 İNDİRİM
Marka Loreal Paris
Tahmini Kargo Süresi 1-3 gün
Ürün Açıklaması

L'Oréal Paris İkisi Bir Arada Paketi

 

Paket İçeriği

 

L'Oréal Paris Infallible Fresh Wear 24H Fondöten 120 Vanilla 30 Ml


Dağılan, bozulan ve o en sevdiğiniz bluza bulaşan fondötenler kâbusunuz mu? L'Oréal Paris Infallible Fresh Wear 24H Fondoten 120 Vanilla, son teknolojinin ışığında geliştirilmiş bozulmayan, bulaşmayan, parlamayan, kurumayan, maske görünümlü yaratmayan ve 24 saat kalıcılık vadeden eşsiz formülüyle makyaj severlerin kalbini fethediyor. Makyaj keyfinizi ikiye katlayacak olan Loreal Paris Infallible Fresh Wear 24H Fondoten 120 Vanilla, yüz kusurlarını da görünmez kılıyor.

 

L'Oréal Paris Infallible Fresh Wear Özelliği


Benzersiz formülüyle 24 saat kalıcılığından ödün vermeyen fondöten, canlı ve pürüzsüz cilt görünümü sunar.
Yüksek kapatıcılığı, suya ve tere dayanıklı formülü sayesinde akmaz, parlamaz, bulaşmaz, temasa dayanıklıdır.
Kusurları kapatırken cildin nefes almasını engellemez.
İçeriğindeki hyalüronik kompleks ile nemlendirir.
Tüm gün canlılığından bir şey kaybetmemiş taze bir cilt görünümü sağlar.
Akışkan kremsi dokusu sayesinde yüzdeki kırışıklıkların içine doluşarak maske gibi yapay bir görünüm oluşturmaz.
Hijyen esas alınarak tasarlanmış pompalı cam şişesi sayesinde kolay kullanıma imkân sunar.
L'Oréal Paris Infallible Fresh Wear Uygulama Şekli
Üründen bir miktar alıp tüm yüze fırça, el ya da makyaj süngeri yardımıyla iyice yedirin.

 

L'Oreal Paris Ekstra Hacim Sağlayan Siyah Maskara - Mega Volume Collagene 24H 9 Ml


Mega Volume Collagene topaklanmayı önleyen patentli fırçası ve 24 saat kalıcı özel formülü ile benzersiz bir maskara deneyimi sunuyor.İçeriğindeki kolajen formül ile 12 kat daha fazla hacim veriyor.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.