Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

L'Oréal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium Glow 30 ml No: 03

49,90 TL
99,90 TL
%50 İNDİRİM
Barkod 3600523705474
Marka Loreal Paris
Renk
Ürün Açıklaması

 

L'Oréal Paris Glow Cherie Natural Ürün Açıklaması:

Maksimum kapatıcılığa ve ışıl ışıl parlayan doğal bir makyaj görünümüne tek bir ürünle ulaşmanız mümkün. Nasıl mı? Elbette Bb Kremler - Cc Kremler sayesinde. Ürünün formülünde bulunan karpuz özünün dengeleyici ve yatıştırıcı özelliği yardımıyla yüz hem aydınlık görünüm kazanır hem de canlanır.

L'Oréal Paris Glow Cherie Natural Özelliği:

  • Cilde aydınlık bir görünüm kazandıran ince yapılı formüle sahiptir.
  • Formülünde bulunan doğal içerikler sayesinde cildin sağlıklı görünümünü korumaya yardımcı olur.
  • 24 saat nemlendirici etkisiyle cildi derinlemesine besler.
  • Cilt rengine canlılık kazandıran renkli sedef özü sayesinde rengi eşitlenmiş parlak ve sağlıklı bir cilt görünümü sunar.
  • Kremsi formdaki ince yapısı sayesinde yüzde kolayca dağılan ürün, cilt tarafından anında emilir.

L'Oréal Paris Glow Cherie Natural Uygulama Şekli:

  • Nemlendiriciyi dilerseniz elinizle, dilerseniz de makyaj süngeri ya da fondöten fırçasıyla yüzünüze uygulayın.
  • Kapatıcı etkisini daha fazla ortaya çıkarmak isterseniz ürünü tampon hareketlerle yüzünüze uygulayın.

 

 

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.