Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

L'Oréal Paris Glow Cherie Aydınlık Veren Renkli Nemlendirici Porcelain Glow 30 ml No: 01

49,90 TL
99,90 TL
%50 İNDİRİM
Barkod 3600523705450
Marka Loreal Paris
Renk
Ürün Açıklaması

 

• Cildi nemlendirirken sağlıklı bir görünüm sunan L’Oréal Paris Nemlendirici BB Krem, pürüzsüz ve canlı bir cilde kavuşulmasına yardımcı oluyor.

• Yapısındaki karpuz özleriyle mis gibi kokan aydınlatıcı krem, aynı zamanda cilde yumuşaklık kazandırırken ciltteki eşitsizlikleri de gideriyor.

• L’Oréal Paris Glow Cherie Aydınlık Veren Nemlendirici BB Krem, cilde kazandırdığı ışıltıyla tüm gün boyunca enerjik hissedilmesine olanak tanıyor.

• 24 saate kadar nemlendirme özelliğiyle canlı bir görünüm sunuyor.

• Yapısındaki sedef özüyle yüzün sağlıklı bir şekilde parlamasını sağlıyor.

• L’Oréal Paris Nemlendirici BB Krem, içerisinde bulunan karpuz özü sayesinde ciltte bulunan renk eşitsizliklerini gideriyor.

• Makyaj öncesi baz olarak uygulandığında cildin doğal bir ışıltı kazanmasında yardımcı olarak, kremsi bir bitiş sunuyor.

• Hafif yapısıyla cildi nemlendirerek doğal bir görünüme kavuşturuyor.

• Cilt tonunu eşitlerken ve cilde canlılık kazandırırken, cildin ihtiyaç duyduğu bakımı da gerçekleştiriyor.

 • Kızarıklık gibi cilt lekelerini doğal bir şekilde kapatıyor.

 

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.