Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

L'Oreal Paris Elseve Üçü Bir Arada Fırsat Paketi

66,00 TL
69,75 TL
Tahmini Kargo Süresi 1-3 gün
Ürün Açıklaması

L'Oreal Paris Elseve Üçü Bir Arada Fırsat Paketi

 

Paket İçeriği

 

Loreal Paris Elseve Hindistan Cevizi Yağı Şampuan 450 Ml


Saçı ağırlaştırmadan ebsler ve yumuşaklık kazandırır.
Bağımlılık yaratan hindistan cevizi kokusu, saçlarda parfüme etkisi yaratır.


L'Oreal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 Ml


6 değerli çiçek özü yağı ile zenginleştirilmiş formülü, hafif ve ince dokusu ile saçı besler, saç güzelleştirici kremin yağlı his bırakmayan dokusu, saçı ağırlaştırmaz...Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.


L'Oreal Paris Elseve Mucizevi Bakım Yağı Tüm Saçlar 100 Ml


Loreal loréal paris elseve mucizevi yağ değerli çiçek özlerinin eşsiz birleşimini sağlayan büyülü yapısıyla saç telinin kusursuz bir dokuya dönüştürür

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.