Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

L'Oréal Paris Elseve Maske 3 Mucizevi Kil Maskesi 150 Ml

34,90 TL
44,90 TL
%22 İNDİRİM
Barkod 3600523319862
Tahmini Kargo Süresi 1-3 gün
Marka Loreal Paris
Ürün Açıklaması
 • Ürün açıklaması

  Şampuan öncesi maske, saç şampuan ve kreminden oluşan Elseve 3 Mucizevi Kil serisi saçı ağırlaştırmadan bakım yapıyor, arınmış, ferah ve ağırlaşmayan saçlar vadediyor. Serinin bu ürünü şampuanlama öncesinde kullanılıyor.

  Üç mucizevi kilin işlevi nedir?

  -       Kaolinite yani beyaz kil saçı hafifletiyor, yumuşak olmasını sağlıyor. İçeriğindeki beyaz kil sayesinde saçlardaki fazla yağı emiyor.

  -       Montmorillonte yani mavi kil kurumuş ve matlaşmış saçları nemlendiriyor ve saçların adeta uçuşmasına yardımcı oluyor.

  -       Argilane yani yeşil kil ise canlandırıcı etki göstererek saçın parıldamasını ve kirden arındırılmasını sağlıyor.

  Ürün özellikleri

  -       Saç bakım serisinin tümünde olduğu gibi bu saç maskesi de silikonsuzdur.

  -       Bu özel ürün, saçların dibinde biriken yağı ve kiri şampuan öncesinde arındırarak saçı şampuanlamaya hazırlıyor.

  -       Saçları arındırıyor, ferahlatıyor. Bu sayede saçlar ağırlaşmıyor.

  Kullanım şekli

  -       Şampuanlamadan önce saç diplerine maskeyi uygulayın.

  -       Homojen şekilde yayılan maskeyi saçınızda beş dakika bekletin.

  -       Ardından durulayarak tüm maskeyi temizleyin.

  -       Daha sonra şampuan ve saç kremi aşamasına geçebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.