Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

L'Oreal Paris Elseve Bakım Maske ve Sprey Paketi

54,90 TL
57,80 TL
Marka Loreal Paris
Tahmini Kargo Süresi 1-3 gün
Ürün Açıklaması

L'Oreal Paris Elseve  Bakım Maske ve Sprey Paketi

 

Paket İçeriği

 

L'Oreal Paris Elseve Arginine Direnç Dökülme Karşıtı Saç Bakım Maskesi 300 Ml


Güçlendirici serum içeren A L'oreal Paris Elseve Arginine Direnç Dökülme Karşıtı Saç Bakım Maskesini Keşfedin: Arginine, saçın yeniden yapılandırılmasında rol oynayan önemli bir amino asittir. Mikro sirkülasyonu hızlandırmasıyla bilinen Arginine, dökülme eğilimi olan zayıf saçların fiber dokusuna işleyerek saçı kökten uca besler.

 

Loreal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Ekspres Bakım Spreyi 200 Ml


Saçlar güçlenerek uzar.Saçı dökülmeye karşı korur.Saç kökünü besler, enerji verir.Temel besin maddeleri eksikliği sebebiyle zayıflayan saç kökleri saçların dış etkenlere karşı dayanıksız hale gelmesine ve dökülmesine sebep olur.İçerdiği Arginine sayesinde, çift etkili Güçlendirici Express Bakım Spreyi saçı yeniden yapılandırır, ağırlaştırmadan kolay taranır hale getirir, parlaklık ve yumuşaklık kazandırır.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.