Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

L'Oréal Paris Mega Air Volume Siyah Maskara

119,90 TL
Barkod 30179493
Marka Loreal Paris
Ürün Açıklaması

L'Oréal Paris Mega Air Volume Siyah Maskara Ürün Açıklaması

Derin bakışlar, dolgun kirpikler makyaj tarzınızın gücünü yansıtır. Göz Makyajı için takma kirpik etkisi yaratan maskara çeşitleri her ne kadar çantamızın baş köşesinde yer alsa da kirpiklerde yarattığı ağırlık hissinin yorucu olduğu aşikar. Hava-hacim teknolojisine sahip L'Oreal Paris Air Volume Mega Maskara, hacimli kirpiklerle ilgili bildiğiniz her şeyi uçuracak yepyeni bir ürün. Formülünde tüpün içinde havayla harekete geçen, uygulandığında ağırlık hissi yaratmayan wax ve pigment bulunuyor. Kısa, düz ya da seyrek tüm kirpik tiplerinde ultra hacim etkisi yaratan bu maskara, hava kadar hafif formülü ile mega kirpikler yaratıyor. L'Oreal Paris Air Volume Mega Maskara’nın formülündeki hava kabarcıkları kirpiklerin etrafını sarıyor ve kirpikleri olduğundan daha dolgun gösteriyor. Hem de ağırlaşma ve topaklanma olmadan! İçeriğindeki siyah pigmentler daha dolgun kirpikler sunarken, hipoalerjenik formülü ile en hassas gözlerde bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Çift kıllı yumuşak fırça tekniğine sahip maskara, kısa fırça kıllarıyla kirpikleri kökünden yakalıyor, uzun fırça kıllarıyla yoğun siyah formülü kirpiklere eşit olarak dağıtarak ultra hacimli görünüm sunuyor.

L'Oréal Paris Mega Air Volume Siyah Maskara Ürün Özelliği

YENİLİK! Kirpiklerinizle yer çekimine meydan okuyun! L'Oréal Paris'ten Yeni Air Volume Maskara: Hava kadar hafif mega hacimli kirpikler! Üstelik topaklanmaya, akmaya ve ağırlaşma hissine dayanıklı!
Yeni Air Volume Maskara ile yeniliği keşfedin!

ARTIRILABİLİR HACİM TEKNOLOJİSİ: Havayla birlikte harekete geçen formül her katta daha fazla hacim etkisi verir, ağırlık yapmaz. Tüm kontrol sizde!

ÇİFT TARAFLI UZMAN FIRÇA: Uzun, kısa kıllarlardan oluşan yumuşak ve esnek fırça her bir kirpiğe ulaşarak hacim verir. Uzun, kalkık ve kıvrık bir görünüm sağlar!

HİPOALERJENİK KÖPÜKSÜ KREM FORMÜL: Mega Etkili Köpüksü Krem Formül her bir dokunuşta kirpiklerin hacmini arttırırken ağırlığını arttırmaz. Klinik olarak test edilmiş, alerjen etki yapmayan içeriklerle hassas gözlere bile uygundur. Yoğun siyah pigmentler gün içerisinde akmaya, bulaşmaya dayanıklıdır. 24 Saat dayanıklıdır. 
Yeni Air Volume Maskara ile hava kadar hafif, mega hacimli kirpikler!

L'Oréal Paris Mega Air Volume Siyah Maskara Kullanım Şekli

Maskarayı kirpiklerinize dipten uca zikzak hareketiyle uygulayın. Daha da hacimli kirpikler için iki ya da üç kat sürebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.