Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Hakkımızda

KOMŞU MAĞAZALARI; Komşu Mağazaları 2004 yılında Mersin-Erdemli’de Nezir ARSLAN ve Kardeşleri Tarafından kurulan bir şirkettir.İlk yıllarda çamaşır, çorap, yün, kozmetik ve bijuteri ürünleri satan mağaza, 2006 yılına kadar sadece Erdemli’de faaliyet gösterdi.

 

2006 yılında yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda sırası ile Anamur, Silifke, Karaman gibi noktalara mağazalar açıldı.Komşu mağazaları bugün, kurumsallaşma noktasında ciddi adımlar atarken aynı zamanda şube sayısını da arttırmıştır.2014 yılı ocak ayı itibari ile Komşu mağazaları dokuz noktada üç bin m2 alanda hizmet vermektedir. Bugün; onlarca çalışanı ile her sabah misafirlerine hoş geldiniz demenin mutluluğunu yaşayan Komşu ailesi, büyümesine sağlam adımlarla devam etmektedir.

 

Komşu Mağazalarının ürün portföyünde; Çamaşır, Çorap, Bijuteri , Kozmetik ,Yün,Tuhafiye,Pijama Ayakkabı,Terlik ,Tüm Okul Kıyafetleri ,Bay-Bayan- Çocuk Giyimi ve Tesettür giyim çeşitleri bulunuyor. Bu gruplarda, Komşu Kalitesine uygun ürünler uzman bir ekip tarafından alımları yapılmaktadır.Bu ürünler daha sonra, Komşu fiyatı ve Komşu Hizmet Anlayışı ile müşterilerimizin beğenisine sunuluyor. Hizmette müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sattığı her ürün için ayrı ayrı hizmet anlayışı ve hizmet çeşidi üretmektedir. Mağazalarımızda, iğneden ipliğe bütün ürünler şartsız iade alınmaktadır. Yine Mağazalarımızda bütün müşterilerimizin göreceği noktalarda müşteri şikayet formları ve telefon numaraları yazılmıştır. Müşterimizden gelen tüm şikayet ve öneriler en kısa zamanda uzman ekibimiz tarafından sonuçlandırılmaktadır. Firmamızın ana ilkesi olan müşteri memnuniyetini her aşamada değerlendiriyor bununla ilgili Ar-Ge çalışmalarını yoğunlaştırıyoruz.

 

Bütün çabalarımızın gayretlerimizin tek amacı, mağazamıza gelen misafirlerimizi mümkün olan en yüksek düzeyde memnun etmek ve onları mağazamızdan memnun bir şekilde yolcu etmektir.