WhatsApp Destek Hattı : 0850 303 64 99

Hakkımızda

Komşu Mağazaları 2004 yılında Mersin-Erdemli’de Nezir ARSLAN ve Kardeşleri tarafından kuruldu. İlk yıllarında çamaşır, çorap, yün, kozmetik ve bijuteri ürünleri satan şirket, 2006 yılına kadar sadece Erdemli’de faaliyet gösterdi.

2006 yılında yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda, sırası ile Anamur, Silifke, Karaman gibi noktalara mağazalar açıldı. Komşu mağazaları bugün, kurumsallaşma noktasında ciddi adımlar atarken aynı zamanda şube sayısını da arttırmış haldedir. 2014 yılı ocak ayı itibarı ile Komşu Mağazaları dokuz noktada tam üç bin m2 alanda hizmet vermektedir. Bugün; onlarca çalışanı ile her sabah misafirlerine hoş geldiniz demenin derin mutluluğunu yaşayan Komşu ailesi, büyümesine sağlam adımlarla devam etmektedir.

Komşu Mağazalarının ürün portföyünde Çamaşır, Çorap, Bijuteri, Kozmetik, Yün, Tuhafiye, Pijama Ayakkabı, Terlik, Tüm Okul Kıyafetleri, Bay-Bayan-Çocuk Giyimi ve Tesettür giyim ürünleri bulunuyor. Bu gruplarda, Komşu Kalitesine uygun tüm ürünlerin alımı uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır. Bu ürünler daha sonra, “komşu fiyatı” ve “komşu hizmet anlayışı” ile müşterilerimizin beğenisine sunulur. Hizmette müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, sattığı her ürün için ayrı ayrı hizmet anlayışı ve hizmet çeşidi üretmektedir. Mağazalarımızda, iğneden ipliğe bütün ürünler şartsız olarak iade alınmaktadır. Yine, mağazalarımızda bütün müşterilerimizin göreceği noktalarda müşteri şikâyet formları ve telefon numaraları yazılmıştır. Müşterimizden gelen tüm şikâyet ve öneriler en kısa zamanda uzman ekibimiz tarafından sonuçlandırılır. Tüm bu saydığımız özelliklerle, firmamızın ana ilkesi olan müşteri memnuniyetini her aşamada değerlendiriyor bununla ilgili Ar-Ge çalışmalarını yoğunlaştırarak ilerlememize devam ediyoruz.

Bütün çabalarımızın ve gayretlerimizin tek amacı, mağazamıza gelen misafirlerimizi mümkün olan en yüksek düzeyde memnun etmek ve onları mağazamızdan memnun bir şekilde yolcu etmektir.

İyi alışverişler dileriz…