Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Gliss Şampuan Sun Protect (Güneş Koruyucu) 500

16,90 TL
20,90 TL
%19 İNDİRİM
Barkod 8690572791158
Marka Gliss
Tahmini Kargo Süresi 1-3 gün
Marka Gliss
Ürün Açıklaması

 

Gliss Şampuan Sun Protect (Güneş Koruyucu) Ürün Açıklaması

Yaz aylarını ve güneşi hepimiz seviyoruz. Güneşten vücudumuzu korumak için koruyucular kullanıyorsak, saçımızı koruma için koruyucu saç şampuanı kullanmalıyız. Gliss markası da siz güneşin tadını doyasıya çıkarın diye Sun Protect şampuanı satışa sundu.

Gliss Şampuan Sun Protect (Güneş Koruyucu) Ürün Özellikleri

  • Güneş ışınlarından, klor ve tuzlu sudan zarar görmüş saçlarınıza bakım yapar ve korur.
  • Tuzlu su, klor ve güneş ürünlerinin kalıntılarından arındırır.
  • UVA/UVB filtresi içerir.
  • Güneş sonrası saçları onarır.
  • Saç kuruluğunu önler ve saç renginizi korur.
  • Kayısı yağı ve UVA/UVB filtresi içeren formül ile güneşin verdiği zararı onarır.
  • Deniz ve havuzda geçen bir günün ardından güneşin yıpratmış olduğu saçlarınızı besler.

Gliss Şampuan Sun Protect (Güneş Koruyucu) Ürün Kullanımı

  • Islak saçınıza masaj yaparak uygulayın ve sonrasında bol su ile durulayın.
  • Düzenli olarak kullanın.
Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.