Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Elidor Saç Kremi Sağlıklı Uzayan Saçlar 400 ml

31,50 TL
49,90 TL
%37 İNDİRİM
Barkod 8683130016732
Marka Elidor
Tahmini Kargo Süresi 24 Saatte Kargo'da !
Marka Elidor
Ürün Açıklaması

Elidor Superblend Serum Bakım Kremi Sağlıklı Uzayan Saçlar Biotin Argan Yağı Keratin Saç Bakımına Etkisi

Saçın uzarken sağlığını, parlaklığını ve canlılığını koruması herkesin hayalidir. Elidor Superblend Sağlıklı Uzayan Saçlar Serum Bakım Kremi, özel formülüyle saç tellerine uzarken ihtiyaç duydukları enerjiyi sağlar. Gücünü doğadan alan Superblend karışımlı serum bakım kremini kullanarak, siz de hayalini kurduğunuz uzun ve doğal görünümünü koruyan saçlara kavuşabilirsiniz.

Sağlıklı uzayan saçlar için geliştirilmiş en iyi bakım kremlerinden biri olan Elidor Superblend Anında Uzayan Saçlar Serum Bakım Kremi, aynı zamanda saçı dipten uca besleyerek yıpranmaya karşı daha dirençli hale getiriyor.

Elidor Superblend Serum Bakım Kremi Sağlıklı Uzayan Saçlar Biotin Argan Yağı Keratin Bileşenleri Nelerdir?

Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Serum Bakım Kremi’nin formülünde bulunan argan yağı ve E vitamini sayesinde daha ilk uygulamadan itibaren saçınızdaki yumuşamayı hissedebilirsiniz. Bakım kreminin formülünde yer alan keratin ise yumuşayan ve şekil alması kolaylaşan saçın, yıpratıcı etkilere karşı eskiye nazaran çok daha güçlü olmasını sağlar.

Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Serum Bakım Kremi, Superblend karışımıyla saça ihtiyacı olan vitaminleri, proteinleri ve yağları sağlar. Biotinin de etkisiyle saçın sağlıklı şekilde uzamasını destekler ve saçı ağırlaştırmaz.

Elidor Superblend Serum Bakım Kremi Sağlıklı Uzayan Saçlar Biotin Argan Yağı Keratin Nasıl Kullanılır?

Şampuan ile yıkama aşamasının ardından saç tellerinin uçlarına ve boy kısımlarına Elidor Superblend Sağlıklı Uzayan Saçlar Serum Bakım Kremi’ni nazikçe uygulayın. 1-2 dakika bekledikten sonra su ile saçınızı durulayın. Daha iyi sonuç elde etmek için ürünü Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar serisindeki ürünler ile birlikte kullanabilirsiniz.

• Superblend formülü ile saç tellerine ihtiyacı olan vitamin, protein ve yağları verir.
• İçeriğinde bulunan E vitamini ve argan yağı sayesinde saçlara istenilen yumuşaklığı sağlar.
• Formülündeki keratin aracılığıyla saç tellerini daha güçlü hale getirir.
• Saçı ağırlaştırmadan beslediği için kırılmaların önüne geçer.
• Formülünde yer alan biotin sayesinde saç tellerinin sağlıklı uzamasını mümkün kılar.
• Kremsiz şampuanlara göre koparak dökülmeleri 10 kata kadar azaltır.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.