Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Elidor Saç Kremi Saç Dökülmesine Karşı 400 ml

31,50 TL
49,90 TL
%37 İNDİRİM
Barkod 8683130016718
Marka Elidor
Tahmini Kargo Süresi 24 Saatte Kargo'da !
Marka Elidor
Ürün Açıklaması

Elidor Superblend Serum Bakım Kremi Saç Dökülmelerine Karşı E Vitamini Chia Tohumu Yağı Keratin Ne İşe Yarar?

Stres, hava kirliliği ve hatta genetik nedenlerden kaynaklı saç dökülmesine sıklıkla rastlanır. Eğer siz de bu durumdan şikâyetçiyseniz, Elidor tarafından geliştirilen ve saç dökülmelerine karşı en etkili formüle* sahip saç kremini kullanmaya başlayarak saç dökülmesi sorunu ile mücadele edebilirsiniz. Elidor Superblend Saç Dökülmelerine Karşı Serum Saç Kremi, içeriğindeki vitamin, protein ve yağlar ile yıpranan saç tellerine ihtiyaç duydukları gücü geri kazandırmaya yardımcı olur. Elidor Superblend Saç Dökülmelerine Karşı Serum Bakım Kremi, Elidor laboratuvarlarında şimdiye kadar üretilen en iyi karışım niteliğindeki Superblend formülü sayesinde saçları dipten uca besleyerek daha canlı gözükmelerine yardımcı olur. Üstelik düzenli kullanıldığında koparak dökülmelere karşı saç tellerine 10 kata kadar direnç kazandırmaya da destek olur.**

Elidor Superblend Serum Bakım Kremi Saç Dökülmelerine Karşı E Vitamini Chia Tohumu Yağı Keratin Bileşenleri Nelerdir?

Elidor Superblend Saç Dökülmelerine Karşı Serum Bakım Kremi, formülünde bulunan Chia tohumu yağı aracılığıyla saçı besleyerek canlı görünüme kavuşmasını sağlar. Bakım kreminin içeriğindeki E vitamini ise saçınızın gün boyunca yumuşaklığını korumasını mümkün kılar. Superblend karışımlı Elidor Saç Dökülmelerine Karşı Bakım Kremi bünyesinde barındırdığı keratin sayesinde saç tellerini daha dayanıklı ve güçlü hale getirmeye yardımcı olur.

Elidor’un saç dökülmesi karşıtı bakım kremi, gün içerisinde ağırlaşmaya sebep olmaz. Dolayısıyla, kırılma gibi saçın görünümünü doğrudan etkileyen olumsuz sonuçların meydana gelme ihtimalini de önemli oranda azaltmaya destek olur. Uygulama sonrasında hızlıca durulanabildiği için de ne kadar sık kullanılırsa kullanılsın kalıntı bırakmaz.***

Elidor Superblend Serum Bakım Kremi Saç Dökülmelerine Karşı E Vitamini Chia Tohumu Yağı Keratin Nasıl Kullanılır?

Elidor Superblend Saç Dökülmelerine Karşı Serum Bakım Kremi’ni, saçınıza şampuan sonrasında ortadan uçlara kadar eşit şekilde uygulayın. 30 saniye bekledikten sonra saçınızı bol su ile durulayın. Daha etkili sonuç elde etmek için Elidor Superblend Saç Dökülmelerine Karşı Bakım Şampuanı ile birlikte kullanabilirsiniz.

• Superblend sayesinde saça ihtiyacı olan vitamin, protein ve yağları kazandırmaya yardımcı olur.
• Özel formülü sayesinde saç dökülmesine karşı kremsiz şampuanlara kıyasla daha etkilidir.
• İçeriğindeki Chia tohumu yağı, saçı besleyerek daha canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.
• Saçı ağırlaştırmadan beslediği için kırılmaların önüne geçmeye yardımcıdır.
• İçeriğindeki keratin sayesinde saç tellerinin daha güçlü olmasına destek olur.
• E vitaminli formülü, saçların daha yumuşak olmasına yardımcı olur.

* Elidor’un saç dökülmesine karşı geliştirdiği en etkili formül.
** Kremsiz şampuanlarla kıyaslandığında 10 kata kadar daha etkilidir.
***Kullanım talimatlarına tamamen uyulduğunda kalıntı bırakmaz.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.