Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Elidor Saç Kremi Esmer Parlaklık 400 ml

31,50 TL
49,90 TL
%37 İNDİRİM
Barkod 8683130016732
Marka Elidor
Tahmini Kargo Süresi 24 Saatte Kargo'da !
Marka Elidor
Ürün Açıklaması

Elidor Superblend Serum Bakım Kremi Esmer Parlaklık E Vitamini Chia Tohumu Yağı Keratin Ne İşe Yarar?

Koyu renkli saçların bakımı ekstra özen ister çünkü havadaki toz ve duman gibi etkenler, gün içerisinde esmer saçların kısa sürede matlaşmasına neden olabilir. Bazen en iyi bakım şampuanı kullanımı bile eski ışıltıyı geri getirmek için yetersiz kalabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda, gücünü doğadan alan Elidor Superblend Esmer Parlaklık Serum Bakım Kremi’ne günlük rutininizde yer açarak saçlarınızın daha uzun süre parlak kalmasını sağlayabilirsiniz.

Serum bakım kremi, Elidor tarafından bugüne kadar geliştirilmiş en iyi karışım olan özel formülü ile saçı derinlemesine besler. Böylece saç telleri, gün boyunca canlılığını ve parlaklığını korur; dış etkenlere karşı eskiye nazaran çok daha dirençli hale gelen saçlarda kırılma problemi önemli oranda azalır.*

Elidor Superblend Serum Bakım Kremi Esmer Parlaklık E Vitamini Chia Tohumu Yağı Keratin Bileşenleri Nelerdir?

Elidor Superblend Esmer Parlaklık Serum Bakım Kremi’nin formülünde, Chia tohumu yağı bulunur. E vitamini ile birlikte bu yağ, kökten uca beslerken ışıltılı görünümünü de uzun süre korumasına yardımcı olur. En iyi esmer parlaklık serum bakım kremlerinden biri olmasını sağlayan bu iki bileşene ek olarak bünyesinde barındırdığı keratin ile saç tellerinin daha güçlü olmasına da destek olur. Koyu renkli saçlara hak ettiği parlaklığı geri kazandırmak için Elidor Superblend Esmer Parlaklık Serum Bakım Kremi’nin formülünde melanin kullanılır. Bakım kremi, saç rengi koyu tonlarda olan kişilerin cildinde yüksek miktarda bulunan melanin pigmentinin oranını dengeleyerek saç tellerinin matlaşmasının önüne geçer.* Bu sayede parlaklığı artan saçın asıl rengi, çok daha net biçimde ortaya çıkar.

Elidor Superblend Serum Bakım Kremi Esmer Parlaklık E Vitamini Chia Tohumu Yağı Keratin Nasıl Kullanılır?

Elidor Superblend Esmer Parlaklık Serum Bakım Kremi’ni, şampuanın ardından ıslak saçın ortasından uçlara doğru sürün. 30 saniye bekledikten sonra durulayın. Superblend karışımı ile güçlendirilmiş serum bakım kremini, daha iyi sonuç almak adına Elidor Esmer Parlaklık serisi ürünleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

• Bünyesinde barındırdığı Superblend karışımı ile saça ihtiyacı olan vitamin, protein ve yağ desteğini sağlar.
• Melanin takviyesi yaparak saçın gün boyunca nemli, parlak ve canlı kalmasına yardımcı olur.
• Saçı beslerken ağırlaştırmaz ve kolayca durulanır.
• Özel formülü ile matlaşmanın önüne geçmeye yardımcı olur.
• İçeriğindeki Chia tohumu yağı ve E vitamini ile saça ekstra parlaklık desteği sağlar.
• Formülündeki keratin ile saçı güçlendirmeye yardımcı olur.

Güvenlik Uyarısı

Dermatolojik olarak test edilmiştir. Ürünün göz ile temas etmesi halinde su ile durulayın.

*Düzenli kullanımda etkilidir.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.