Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Elidor Saç Kremi Anında Onarıcı 400 ml

31,50 TL
49,90 TL
%37 İNDİRİM
Barkod 8683130016732
Marka Elidor
Tahmini Kargo Süresi 24 Saatte Kargo'da !
Marka Elidor
Ürün Açıklaması

Elidor Superblend Serum Bakım Kremi Anında Onarıcı Bakım C Vitamini Keratin Seramid Saç Bakımına Etkisi

Hava kirliliği gibi çevresel etmenler, saç tellerinde yıpranmaya sebep olabilir. Saçın hacminin azalması, canlılığını kaybetmesiyle sonuçlanan bu durumun önüne geçmenin yolu, en iyi güçlendirici şampuanı ve saç kremini kullanmaktan geçer. Elidor, etkisini Superblend formülünden alan anında onarıcı serum bakım kremi ile saçlarına eski enerjisini bireylere en pratik çözümü sunuyor. Elidor Superblend Anında Onarıcı Serum Bakım Kremi; C vitamini, keratin ve seramid içeren formülü ile saçı besleyerek, ipeksi görünümünü yeniden kazandırır.

Elidor Superblend Serum Bakım Kremi Anında Onarıcı Bakım C Vitamini Keratin Seramid Bileşenleri Nelerdir?

Elidor Anında Onarıcı Serum Bakım Kremi’nin en önemli bileşeni konumundaki Superblend formülü, özenle seçilmiş bitki özlerini içerir. En etkili anında onarıcı serum bakım kremlerinden biri olan Elidor Anında Onarıcı Serum Bakım Kremi, saçın ihtiyaç duyduğu tüm vitamin, protein ve yağları bünyesinde barındırır.

Elidor Superblend Anında Onarıcı Serum Bakım Kremi, seramid ve C vitamini içeren formülüyle elektriklenmenin önüne geçer. Seramid, kepek önleyici şampuanlara benzer etkiyle saç derisinin nemini korumasına yardımcı olur. Keratin ise anında onarıcı serum bakım kreminin tüm olumlu etkilerinin ilk kullanımdan itibaren hissedilebilmesini mümkün kılar.

Elidor Superblend Serum Bakım Kremi Anında Onarıcı Bakım C Vitamini Keratin Seramid Nasıl Kullanılır?

C vitamini, seramid ve keratin içeren Elidor Superblend Anında Onarıcı Bakım Kremi’ni, şampuan sonrasında ıslak saçın her alanına yedirin. 30 saniye bekledikten sonra durulayın. Daha etkili sonuç elde etmek için bakım kremini, Elidor Anında Onarıcı Saç Bakım Şampuanı ile birlikte kullanabilirsiniz.

• Superblend formülü, yıpranan saç tellerinin ihtiyaç duyduğu vitamin, protein ve yağları içerir.
• Formülündeki keratin sayesinde ilk yıkamadan itibaren saç tellerini onarır ve güçlendirir.
• İçeriğinde bulunan seramid ve C vitamini ile elektriklenmeyi önler.
• Saçı ağırlaştırmadan besler ve uygulama sonrasında hızlı durulanır.
• Özenle seçilerek formülüne eklenen bitki özleri, saça kaybettiği canlılığı geri kazandırır.
• Seramid ile saçtaki nem kaybının önüne geçer.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.