Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Elidor Saç Bakım Şampuanı Sağlıklı ve Canlı Görünen Saçlar 650 ml

34,90 TL
59,90 TL
%42 İNDİRİM
Barkod 8690637965005
Marka Elidor
Tahmini Kargo Süresi 24 Saatte Kargo'da !
Marka Elidor
Ürün Miktarı 500 Ml
Ürün Özelliği Canlandırıcı
Ürün Açıklaması

 

Afra'nın her zaman canlı ve sağlıklı görünen saçlarının sırrı ile tanışmaya hazır mısın? Yeni Elidor Afra Saraçoğlu serisi ile saçlarına doğanın enerjisi gelsin! Yeni Elidor Afra Saraçoğlu Canlı ve Sağlıklı Görünen Saçlar Şampuan her saç telini derinlemesine besler ve saçının dış etkilere karşı gün boyu korunmasına, sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Hibiskus özü içeren formülü ile saçı beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olurken, greyfurt özü içeren formülü ile de saç yapısını yumuşatır, daha canlı, daha parlak* ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Sonuç Elidor şampuan etkisiyle çok daha yumuşak* ve güçlü görünen saçlar!

Saç bakımında doğanın gücünden faydalanan Elidor şampuanlar, özenle seçilmiş bitki özleri içeren özel formülleri ile saçlarınıza güç ve enerji katmaya devam ediyor. Elidor Afra Saraçoğlu Canlı ve Sağlıklı Görünen Saçlar serisinde de hibiskus ve greyfurt özü içeren özel formül saçlarınıza canlılık vermeye yardımcı oluyor. Hibiskus sayısız faydasının yanında saçın beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olduğu bilinen bir bitkidir. Değerli narenciyelerden greyfurt ise saçı yumuşatarak saçların canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Sen de Afra gibi capcanlı ve güçlü görünen saçların olsun istiyorsan hibiskus ve greyfurt özü içeren yeni Elidor Afra Saraçoğlu bakım şampuanını mutlaka denemelisin! Daha mükemmel sonuçlar elde etmek için Elidor Canlı ve Sağlıklı Görünen Saçlar Bakım Kremi ve Onarıcı Süper Bakım Kremi ile birlikte kullan, saçlarına doğanın müthiş enerjisi gelsin!

•Her zaman canlı ve sağlıklı görünen saçlar için özel üretilmiştir.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.