Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Elidor Doğanın Enerjisi İkisi Bir Arada

37,00 TL
39,90 TL
%7 İNDİRİM
Marka Elidor
Tahmini Kargo Süresi 1-3 gün
Ürün Açıklaması

Elidor Doğanın Enerjisi İkisi Bir Arada

 

Paket İçeriği

 

Elidor Doğanın Enerjisi Güçlü Saç Uçları Şampuan 500 ML


Doğal içerikli formülünde Hindistan cevizi yağı da bulunduran Elidor Doğanın Enerjisi Güçlü Saç Uçları Şampuan ile saç uçları dirilik kazanırken saçlar da parlak ve göz alıcı bir görüntü elde ediyor. Ürün, pH dengesine sahip olduğu için sık şekilde kullanılması sorun yaratmıyor.

 

Saçların en hassas kısmı olan saç uçları, sürekli olarak kırılma riskiyle karşı karşıya oldukları için korunmaları ve güçlenmeleri son derece önem arz ediyor. Elidor Doğanın Enerjisi Güçlü Saç Uçları Şampuan, kurumuş ve matlaşmış saç uçlarını besleyici özelliğiyle güçlendirip canlandırıyor. Böylelikle saç kırılması probleminin de önüne geçilmiş oluyor

 

Elidor Güçlü Saç Uçları Bakım Kremi Serisi 500ml Kırılma karşıtı Elidor

 

• Hindistan cevizi, besleyici ve koruyucu özellikleriyle kuru ve mat saçları nemlendirir. Kırılma karşıtı Elidor Güçlü Saç Uçları Hindistan Cevizi Yağı Bakım Kremi, Hindistan cevizi yağı içeren özel formülü sayesinde saçlarını güçlendirir ve korur, parlaklık kazandırır.
• Her şampuan sonrası kullanabileceğin Elidor Güçlü Saç Uçları Hindistan Cevizi Yağı Bakım Kremi, saç uçlarını besler, kırık oluşumunu önler ve saçlarının uzarken bile ışıltısını kaybetmemesini sağlar.

 

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.