Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Clear Nem Terapisi Saç Bakım Şampuanı 600 ml

22,90 TL
29,90 TL
%23 İNDİRİM
Barkod 8690637933523
Marka Clear
Tahmini Kargo Süresi 1-3 gün
Marka Clear
Ürün Açıklaması

CLEAR Nem Terapisi Chia Kadın Şampuan, doğanın gücünü saçlarınıza taşır. Özel formülü ile saçınızı temizleyen, arındıran ve nemlendiren yeni Clear şampuan, değerli tohum yağlarının doğallığı ile saçlarınıza bakım yapar. İçerisinde yer alan Chia, Ayçiçeği ve Moringa tohum yağları saça nem verirken, CLEAR kepeğe karşı etkisini sürdürür.

Derinlemesine temizlenen saçlar, derinlemesine beslenen nemli saç derisi ve mükemmel bakım onunla mümkün olur. CLEAR Nem Terapisi Chia, saçları ağırlaştırmadan doğal yağlarla kuruluk sorununu ortadan kaldırır. Saçlar hacmini korur, saç dipleri kuruluğa veda eder. Saç derisini besleyerek kepeği önleyen, saçların daha bakımlı olmasını sağlayan Nem Terapisi şampuanı, saç derisi bariyerinin işlevini geri kazanmasını sağlayarak etkisini sürdürür.

Paraben ve renklendirici içermeyen yeni CLEAR şampuan, ıslak saça masaj yaparak uygulanır ve durulanır. En iyi sonuç için her gün kullanmanız tavsiye edilir. Düzenli kullanımda kepek gözle görünür derecede azalır, saçlar ışıltısını geri kazanır. Siz de CLEAR ile saç derinizin bağışıklığını güçlendirin, kepek sorununa elveda derken bakımlı saçlarınızla göz kamaştırın.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.