Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

CLEAR Günlük Arındırıcı Etki Doğal Terapi Aloe Vera ve Mentol 600 ML

40,90 TL
48,50 TL
%16 İNDİRİM
Barkod 8690637933523
Marka Clear
Tahmini Kargo Süresi 1-3 gün
Marka Clear
Ürün Açıklaması

"Clear'in yeni serisi dogal terapi, kepegi önlemek ve saç derinizin dogal koruyucu katmanin harekete geçirmek için dogadan ilham alan içerikler ve Clear'in güçlü kepege karsi etkili teknolojisi ile gelistirildi. Düzenli kullanildiginda gözle görülür kepegi önlemeye yardimci olur. Günlük Arindirici Etki ve Ferahlik: Kepek olusumunu önlemek için saç derinizi her gün arindirir. Arindirici etkisiyle bilinen Aloe Vera özüyle güçlendirilmis Yeni Clear Günlük Arindirici Etki saç derinizdeki kirleri her kullanimda temizlerken, saç derinizin dogal yapisinin korunmasina yardimci olur. Kepegi önlemek için saç derinizi arindirir ve besler Kullanim: Islak saça uygulayin, saç derisine masaj yapin ve durulayin. Doğadan ilham alan değerli içeriğiyle (Aloe Vera, Mentol) zenginleştirilmiş Clear Doğal Terapi Günlük Arındırıcı Etki Şampuan, paraben ve renklendirici içermeyen özel formülü ile saç derinizi besler, kuruluğunu alır ve saçlarınızı ağırlaştırmadan nemlendirir. Bio-Güçlendirici formülüyle kepek sorununu ortadan kaldırır. Clear Doğal Terapi Güçlü Uzayan Saçlar. Clear Doğal Terapi Günlük Arındırıcı Etki Doğadan ilham alan değerli tohum yağları (Chia, Ayçiçeği ve Moringa) ile zenginleştirilmiş özel formülü saç derinizi besler, kuruluğunu alır ve saçlarınızı hafifçe nemlendirir. Doğadan ilham alan değerli içeriğiyle (Aloe Vera, Mentol) zenginleştirilmiş içeriği saç derinizi besler, kuruluğunu alır ve saçlarınızı ağırlaştırmadan nemlendirir. Bambu özü ve Clear'ın kepeğe karşı geliştirilen özel formülüyle, güçlü uzayan ve kusursuz saçlar için saç derinizi besleyerek canlandırır. Dogadan ilham alan içerikler Saç derisinin dogal koruyucu katmanini harekete geçirir Kepege karsi etkili teknoloji Clear'la kepek geri gelmez Clear kalitesi ile kullanin Düzenli kullanıldığında gözle görünür kepeği önlemeye yardımcı olur"

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.