Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Çift Tokalı Fermuar Detaylı Kadın Taba Süet Bot

99,90 TL
119,90 TL
%17 İNDİRİM
Barkod 21006685
Marka Rıch&Famous
Ürün Açıklaması

BİLGİLER;

Doğal Deriden üretilen bazı astarsı veya koyu astarlı ürünler ayağı boyayabilir.

Üstü veya kenarı dikişli olan ürünler dikiş yerinden su alabilir. Astarsız ayakkabıların açık renkli modellerinde şeffa (naturel) cila kullanılması gerekmektedir.

Cila sonrası derinin cinsine göre ayakkabıların  renginde azda olsa koyulaşmanın olaması normaldir. Ayrıca toz, terleme ve çevre etkenlerinden dolayı yine bu tür ayakkabılarda renk değişimi oalbilir.

TAVSİYELER;

Ayakkabı satıon alırken mutlaka çift oalrak denenmelidir. Ayakkabınızı satın aldıktan sonra tercih edilen modelin ayak aatomisine uygunluğu kontrol edilmek amacıyla bir-iki saat giyilmesi gerekir.

Uzun süre kullanılmayan ayakkabılar kalıbını koruyacak şekilde muahfaza edilmelidir. Ayakkabılar kendi renginde cilalanmalıdır.

Köseli tabanlı ürünler yağmurlu ve karlı havalarda kullanılmamalıdır.

Süet ve nubuk ürünlerin kendi bakım malzemeleri ile temizlenmesi gerekmektedir.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.