Çağrı Merkezi: 0850 303 64 99

Baby Turco Islak Havlu 3 x 60 Adet

26,70 TL
35,00 TL
%24 İNDİRİM
Barkod 8681212064725
Marka Turco Baby
Tahmini Kargo Süresi 1-3 gün
Ürün Açıklaması

Uzun Dönem Kullanma

Aldığınız bir paket ıslak havluyu, uzun vadede kolayca kullanma şansı elde edin. Bir paket ıslak mendilin kapasitesi geniştir. Böylece birkaç ay rahatça kullanabilirsiniz. Ekonomik anlamda sizlere destek olur.


Zararlı Ürün İçermez

Islak mendiller, özellikle bebekler için kullanılır. Bu sebeple mendillerin içeriğinde alkol, paraben, vb. zararlı ürün bulunmaz. Vücuda zararı olan, cilt dengesini bozan hiçbir ürün mendillerin içinde yoktur.


Vücut PH’ına Uyumlu

Islak havlular, cilt PH dengesine entegre olabilirler. Bu sebeple gönül rahatlığı ile bebeklerinizde kullanabilirsiniz. Ağız, el, kol, bacak, vb. temizliğinde kullanılabilir. Bezlerini değiştirdiğiniz zaman kullanmaktan asla çekinmeyin. Bebeğinizin cildine zarar vermez.


Tahrişten Uzak

Bebeklerin deri yapıları daha kolay tahriş olabilir. Bu yüzden narin bir bezle ciltlerine yaklaşmak gerekir. Baby Turco imzalı ıslak havlular son derece nazik bir şekilde bebek cildine uyum gösterirler. Bebeğin alerji olması, derisinin tahriş olması, ani bir şekilde kızarması, vb. söz konusu olamaz.


Maddi Olarak Destekçi

Anne ve babalar, bebekleri için sürekli ıslak mendil alışverişi yaparlar. Çünkü ıslak havlular çabuk biter. Oysa Baby Turco ıslak havlularının bir paketinde 90 adet mendil bulunur. 12 x90 adet ıslak havlu, sizi ve bebeğinizi uzun süre idare eder.


Hassas Yapısı

Islak havlular, hassas bebek ciltleri için imal edilirler. Yumuşaktırlar. Hiçbir şekilde bebeğinizin cildine zarar vermezler. İçlerinde kimyasal bir ürün bulundurmazlar.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünleriniz 24 Saatte Kargo Firmasına Teslim Edilir.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, firmamıza iade edilir.

Kumaş Türleri

Pamuk: Soluk alabilen bir yapıda olması sebebiyle, terletme özelliğini asgari seviyede yakalayan bir kumaştır. Sıcak şartlarda rahatlıkla seçim nedeni olabilecek bir dokuya sahiptir. Natürel yapısı gereği, alerjik tepkiye sebebiyet vermez. Yıkama ve ütüleme faaliyetlerinde ısı oranına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Keten: Daima elde ve soğuk su ile yıkanmalıdır, santrifüjlü makinede kurutulmamalı ve çok sıcak su ile yıkanmamalıdır. Kırışma eğilimi çok yüksektir. Ütülenmeye dayanıklıdır. Serin tutar ve dokunuşu yumuşaktır, kire dayanıklıdır. Yazın kullanım için oldukça uygundur.

 

Viskon: Renk atmadan, makineye uygun bir kumaş türüdür. Ter çekmez ve kolay kullanımlıdır.

 

Akrilik: Günışığına karşı dayanıklıdır. Bakımı kolay olan bir kumaş çeşididir. Yumuşak, rahat ve hafif olması nedeniyle kullanım alanlarında sağladığı kazanımları yüksektir. Akrilik ürünler çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir

 

Polyester:Uzun ömürlü bir kumaş türüdür. Yıkaması kolaydır ve ütü gereksinimi duymadan da kullanılabilir.

 

Likra/Elastan: Hem boydan hem enden esneyebilir. Düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Denim:  Koton elde edilen doğal yenilenmiş bir ipliktir. Ters çevirerek yıkaması önerilir. Buhar ile ütülenmesi önerilir.

 

Scuba Dalgıç: Vücudu saran, esnek yapıda bir kumaştır. Esneklik özelliği dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Sıkı olması ve vücudu sarması nedeniyle, bir beden ince gösterir.

 

Yün: Vücuttaki ısıyı kumaş içerisinde tutulan hava sayesinde sabit tutan bir kumaş türüdür. Bu sayede vücuttaki ısı dışarı çıkmaz.